Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Христианские книги, стихи, статьи, видео, аудио

Модераторы: admin, Svet Boga

Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Сообщение yura_me » 02 сен 2017, 14:15

Изображение
http://book-of-truth.com/ru/
Книга Істини містить послання, передані візіонерці Марії від Божого Милосердя, Пресвятою Трійцею та Дівою Марією. Вона отримала понад 1650 послань, починаючи з 9 листопада 2010 року до 6 травня 2015 року. Марія є лише письменником - Бог є автором.
Книга Істини це останнє і найбільше пророцтво всіх часів, а Марія від Божого Милосердя названа пророком останніх часів. Розкривається зміст Одкровення і події перед Другим Прешестям, зокрема про відступництво в церкві і лжепророка, про Третю Світову війну, про голод, знак звіра, про антихриста і його обман, про Новий Світовий Порядок і Єдину світову Церкву, про три дні темряви, про Нову Єру Миру. Також розкривається багато Таємниць віри і Світу. Повідомляється про особливу подію - Попередження, що має відбутися в останні часи, для очищення людства.
Книга Істини має на меті єдину ціль - спасіння душ. Для цього через послання передані світові молитви Небесного походження - молитви Хрестового Походу, Печать Бога Живого та медальйон Спасіння для захисту Божих дітей. В посланнях також міститься багато повчань.
Книга Істини це так книга, що згадується в Біблії, в Книзі Даниїла (Дан. 10,21; 12,4-9)
Богові Слава. Нехай поширюється Істина на спасіння людям.
yura_me
 
Сообщений: 1
Зарегистрирован: 02 сен 2017, 14:12

Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Реклама


Вернуться в Христианское творчество

Кто сейчас на форуме

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron
    Маранафа: Библия, словарь, каталог сайтов, форум, чат и многое другое.         Каталог христианских сайтов Для ТЕБЯ   Твоя Библия: Библия, ответы на вопросы, христианская библиотека.  
  Тиц и pr сайта